top of page

In elke leeftijdscategorie (Mini’s, Kiddies, Kids, Jeugd en Volwassenen) kan je kiezen voor verschillende 
dansstijlen.

IMG_9005.jpg

Dansstudio Petit Plié organiseert kampen in de paas -en zomervakantie.

De leeftijdscategorieën zijn:

3-6j, 7-10j én 11+

IMG_0488.jpg

WIE?

Dansstudio Petit Plié startte haar lessen in september 2017 en groeide op enkele jaren tijd al uit tot een 
dansschool met meer dan 560 leden met lessen op verschillende locaties. Je kan er terecht voor recreatieve danslessen (verschillende leeftijdscategorieën en stijlen) of je kan je kans wagen om deel uit te maken van een wedstrijdteam.  
 
Samen met een geweldig leerkrachtenteam willen voorzitters Ine Verschaeve en Sofie Van Hooydonk aan jong en oud, beginner en gevorderde, passende lessen aanbieden. Ons uithangbordje is een spectaculaire dansshow op het einde van elk schooljaar. 

 

WIE

WANNEER

2023 - 2024

Bekijk het lessenrooster:

maandag

18u00-19u00
Musical Kids A
(2e-4e leerjaar)
ANOUK

19u00-20u00
Musical Kids B
(5e lj -1e mb)
ANOUK

dinsdag

18u00-19u00
Urban Kids A
(2e-4e leerjaar)
IMKE

19u00-20u00
Urban Kids B
(5e-6e leerjaar)
IMKE

20u15-21u15
Modern-Jazz
Volw B
(16+)

TINNE

16u00-17u00
Pre Compagnie

(2e-3e lj)
INE

17u00-18u30
Mini Compagnie

(4e-6e lj)
INE

18u30-20u00
(Junior) Compagnie

(1e middelbaar+)
INE

20u00-21u00
Modern-Jazz Jeugd

(12+)
ANOUK

18u00-19u00
Videoclip Kids A
(2e-4e leerjaar)
KIMBERLEY

19u00-20u00
Videoclip Kids B
(5e-6e leerjaar)
KIMBERLEY

20u00-21u00
Videoclip Jeugd
(12+)
KIMBERLEY

Je kan (op aanvraag!) deze lessen ook volgen zonder deel te nemen aan de compagniegroepen.

woensdag

14u30-15u30
Kiddieballet
(3e kl - 1e lj)
SIEL

15u30-16u30
Ballet Kids A
(2e-4e leerjaar)
SIEL

16u30-17u30
Ballet Kids B
(5e-6e leerjaar)
SIEL

17u30-18u30
Ballet Jeugd
(12+)
SIEL

18u30-19u30
Ballet Volwassenen A (16+)
SIEL

19u30-20u30
Modern-jazz Volw A (16+)
SOFIE

donderdag

17u00-18u00
Urban Jeugd A
(12+)
ELISE

18u00-19u00
Urban Jeugd B
(12+)
ELISE

18u30-19u30
Videoclip Kids B
(5e-6e leerjaar)
ANOUK

19u30-20u30
Videoclip Jeugd
(12+)
ANOUK

20u00-21u00
Videoclip Volw B (16+)
KIMBERLEY

21u00-22u00
Videoclip Volw A (16+)
KIMBERLEY

vrijdag

16u15-17u30
Mini Compagnie
(4e-6e leerjaar)
INE

16u30-17u30
Streetdance Kids A
(2e-4e leerjaar)
XENA

17u30-19u00
Junior Compagnie
(1e - 3e mb)
INE

17u30-18u30
Streetdance Kids B
(5e-6e leerjaar)
XENA

19u00-20u30
Compagnie
(4e middelbaar+)
INE

18u30-19u30
Streetdance
Jeugd A 
(12+)
XENA

20u30-22u00
Modern-Volw C
(16+)
INE

18u30-19u30
Streetdance
Jeugd B 
(12+)
ENIA

19u30-20u30
Streetdance
Jeugd C 
(12+)
XENA

zaterdag

09u00-10u00
Ienie Mini's
(1e kleuterklas)

LORE & YENTHE

11u15-12u15
Kiddies
(3e k-1e lj)

YENTHE & ELIEN

10u00-11u00
Mini's
(2e kleuterklas)

LORE
& YENTHE

11u00-12u00
Kiddies
(3e k-1e lj)

LORE & ANOUK

12u00-13u00
Mini's/Kiddies
(2e k-1e lj)

LORE

12u00-13u00
Modern-Jazz Kids A
(2e-4e leerjaar)

ANOUK

13u00-14u00
Modern-Jazz Kids B
(5e-6e leerjaar)

ANOUK

zondag

11u00-12u00
Mini's
(1e-2e kleuterklas)
SIGI

12u00-13u00
Kiddies
(3e k-1e lj)

ELIEN & ELINA

11u45-12u45
Crew
(12+)
LISA

09u00-10u15
Junior Crew
(3e-6e leerjaar)
LISA & XENA

10u15-11u30
Crew
(12+)
LISA
& XENA

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • TikTok
Waar

CONTACT:

VZW Dansstudio Petit Plié -  0682.800.024

Zetel: Ten Boslaan 5, 2980 Zoersel

Facturen & tekeningen: Kotsbosweg 20, 2970 Schilde

Locaties danslessen:

De Notelaar: Lierselei, 2390 Oostmalle

Turnzaal Immaculata: Smekenstraat 12, 2390 Oostmalle

Antoniusschool: Handelslei, 2980 Sint-Antonius

(ingang langs Achterstraat)

Turnzaal Halle: Halle-Dorp 50, 2980 Halle-Zoersel

De Zoest: Achterstraat 32, 2980 Sint-Antonius

  • Facebook
  • Instagram
IMG_9022.jpg
bottom of page